Sinpro har et samarbeid med Niclas Kvanvig med en serie på 3 kurs i januar. Vi starter generelt, og så har vi en progresjon. Alt etter nivå kan en melde seg på.

Naturlig neste steg er en workshop (oppfølging fra «praktisk kurs i Microsoft Copilot»), i tillegg til en gjennomgang av Microsoft Copilot på tvers av Microsoft sine programmer. 

- Hensikt: Målet med denne samlingen er å gi en helhetlig oversikt over hvordan Copilot er integrert i ulike Microsoft 365-produkter, og hvordan man kan utnytte synergiene når Copilot jobber på tvers av programvare. 

- Gjennomgang: Vi ser på Copilot i Outlook, Teams, OneDrive/SharePoint, Word, Excel, PowerPoint og Edge. For hvert program gis det eksempler på hvordan Copilot kan effektivisere spesifikke arbeidsoppgaver, for eksempel å skrive e-poster kjappere i Outlook, automatisere oppgaver i Excel, lage presentasjoner raskere i PowerPoint og liknende. 

- Informasjonsflyt: Vi viser hvordan Copilot Chat kan hente og kombinere informasjon fra ulike kilder i Microsoft 365, slik at man lettere får oversikt og kan jobbe mer sømløst. 

- Forutsetning: Merk at denne samlingen krever betalt versjon av Copilot.

Kontakt

Atle Homme

atle@sinpro.no

+47 948 60 992

Hollendergata 3, 4514 Mandal